Výzva č.1: Mapujem svoje návyky

Zapisujte si svoje návyky

V živote vykonávame veľa vecí automaticky a vôbec nepremýšľame nad následkami. Jedným z typických príkladov je začiatok roka - nové plány, nové výzvy. Asi najčastejšou výzvou je "schudnem, budem sa zdravšie stravovať".
Nech znie naše presdavzatie akokoľvek sľubne, pokiaľ k ich dosiahnutiu nezvolíme tú správnu cestu, budeme si na budúci rok dávať úplne to isté predsavzatia ako tento rok.

Správna cesta sa ale hľadá trochu ťažko, keď nevieme, ako presne vyzerá náš cieľ a predovšetkým - kde robíme chybu pri snahe o jeho dosiahnutie. A práve preto je prvou výzvou pre vás zmapovať pokiaľ možno dôkladne svoje návyky a to konkrétne slabé miesto (či slabé miesta) nájsť.

Ako teda zmapovať svoje návyky, na čo sa sústrediť sa dozviete v našej 1 výzve

1 výzva

Výzva 52 mojstob.sk

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.
Obchodným partnerom STOBu u nás je MUDr. Ivan Majerčák, ktorý organizuje okrem iného kurzy v Košiciach a seminár pre lektorov.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.