Výzva 52

Ako funguje projekt Výzva 52?

Ako funguje projekt Výzva 52?

Projekt pobeží po celý rok 2018 na stránkach www.stobklub.cz. Jednotlivé výzvy budete môcť sledovať aj v rámci príspevkov na Facebooku stobclub.cz.

Každý týždeň v pondelok vás bude čakať jedna nová VÝZVA 52,do ktorej sa budete môcť zapojiť a postupnými krokmi zlepšovať svoje návyky.

Každou výzvou vás prevedie osobne jeden z odborníkov z tímu STOB. Po celý rok tak budete mať možnosť nechať sa inšpirovať, či aktívne získavať rady od expertov na výživu, šport i psychiku.

Čo vás v projekte čaká?

Na hlavnej stránke projektu nájdete v každej Výzve motivačné video, blog s praktickými radami a vzdelávací článok, kde získate potrebné vedomosti. Ďalšie pomôcky a rady nájdete v sekcii Tipy pre vás.

V sekcii Otestuj sa nájdete test Môj index zdravého životného štýlu, ktorý otestuje komplexne vaše návyky. Test možno vyplniť raz za 3 mesiace a postupne môžete sledovať svoje pokroky. V priebehu roka tu budú k dispozícii aj ďalšie testy a kvízy.

V sekcii Recepty sa môžete inšpirovať zaujímavými receptami a vkladať aj svoje vlastné. Vlastné recepty možno vkladať pomocou tlačidla Pridať vlastný recept.

V rámci projektu budete získavať body. Body však slúžia len ako malá motivácia pre tých z vás, ktorí majú súťaživého ducha. Cieľom nie je získať čo najviac bodov, ale zúčastniť sa a hlavne získané rady aplikovať vo vašom reálnom živote.

Ako funguje bodovanie projektu sa môžete dozvedieť tu.

Pre ešte väčšiu motiváciu sa bude tiež súťažiť o ceny. Menšie súťaže budú vyhlasované v priebehu roka, aktuálne súťaž nájdete na hlavnej stránke projektu. Vyhlásenie a ocenenie úspešných účastníkov prebehne 21. októbra na Deň zdravia v Prahe.

Podrobné pravidlá projektu nájdete tu.

Pre koho je projekt určený?

Pre každého (dospelého), kto je motivovaný niečo vo svojom živote zmeniť, aby sa mu žilo lepšie a radostnejšie.

Viac o hlavných cieľoch projektu sa dočítate tu.

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.
Obchodným partnerom STOBu u nás je MUDr. Ivan Majerčák, ktorý organizuje okrem iného kurzy v Košiciach a seminár pre lektorov.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.