Výzva 52

Európsky deň chudnutia

EOD

Dátum konania 18.5.2019

Sprievodné akcie

  • Od 14.5-17.5.2019 BEZPLATNÁ analáza tela a poradenstvo v lekárňach Benu
  • DOD v Centre výživy a zdravia lekárne Hygeia v BA
  • DOD vo Fitness Raj Nové Mesto nad Váhom
  • DOD v Poradni zdravia pri RÚVZ Zvolen
  • prednáška vo vybraných školách na tému výživa a zdravý životný štýl

    Viac informácií tu

Ako funguje projekt Výzva 52?

Ako funguje projekt Výzva 52?

Projekt pobeží po celý rok 2018 na stránkach www.stobklub.cz. Jednotlivé výzvy budete môcť sledovať aj v rámci príspevkov na Facebooku stobclub.cz.

Každý týždeň v pondelok vás bude čakať jedna nová VÝZVA 52,do ktorej sa budete môcť zapojiť a postupnými krokmi zlepšovať svoje návyky.

Každou výzvou vás prevedie osobne jeden z odborníkov z tímu STOB. Po celý rok tak budete mať možnosť nechať sa inšpirovať, či aktívne získavať rady od expertov na výživu, šport i psychiku.

Čo vás v projekte čaká?

Na hlavnej stránke projektu nájdete v každej Výzve motivačné video, blog s praktickými radami a vzdelávací článok, kde získate potrebné vedomosti. Ďalšie pomôcky a rady nájdete v sekcii Tipy pre vás.

V sekcii Otestuj sa nájdete test Môj index zdravého životného štýlu, ktorý otestuje komplexne vaše návyky. Test možno vyplniť raz za 3 mesiace a postupne môžete sledovať svoje pokroky. V priebehu roka tu budú k dispozícii aj ďalšie testy a kvízy.

V sekcii Recepty sa môžete inšpirovať zaujímavými receptami a vkladať aj svoje vlastné. Vlastné recepty možno vkladať pomocou tlačidla Pridať vlastný recept.

V rámci projektu budete získavať body. Body však slúžia len ako malá motivácia pre tých z vás, ktorí majú súťaživého ducha. Cieľom nie je získať čo najviac bodov, ale zúčastniť sa a hlavne získané rady aplikovať vo vašom reálnom živote.

Ako funguje bodovanie projektu sa môžete dozvedieť tu.

Pre ešte väčšiu motiváciu sa bude tiež súťažiť o ceny. Menšie súťaže budú vyhlasované v priebehu roka, aktuálne súťaž nájdete na hlavnej stránke projektu. Vyhlásenie a ocenenie úspešných účastníkov prebehne 21. októbra na Deň zdravia v Prahe.

Podrobné pravidlá projektu nájdete tu.

Pre koho je projekt určený?

Pre každého (dospelého), kto je motivovaný niečo vo svojom živote zmeniť, aby sa mu žilo lepšie a radostnejšie.

Viac o hlavných cieľoch projektu sa dočítate tu.

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.

 

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.

Európsky deň obezity 18.5.2019

európsky deň obezity | mojstob.sk

 

Cieľom je motivovať a podporovať ľudí s nadváhou a obezitou k zmene životného štýlu, zlepšiť svoje zdravie a kvalitu života a dosiahnuť a udržať si zdravú váhu.

Navštívte nás na dni otvorených dverí v Centre výživy a zdravia lekárne Hygeia v Bratislave a Fitness Raj v Novom Meste nad Váhom a v Poradni zdravia pri RÚVZ Zvolen

Od 14.5-17.5.2019 Vám vo vybraných lekárňach Benu vykonáme analýzu tela

Kompletné informácie o jednotlivých akciách nájdete na Európsky deň obezity