Cvičíme pre zdravie, chudneme s rozumom 2

Cvičíme pre zdravie, chudneme s rozumom 2

Kondičné cvičenie pre pokročilých so zvýšenou aeróbnou záťažou

14,19 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Preštudujte si starostlivo inštruktážne časť a s ohľadom na svoj vek, trénovanosť a stupeň nadváhy, zvyšujte postupne intenzitu aj náročnosť prevedenia, ale len do tej miery, aby ste sa cítili dobre a aby pravidelné cvičenie prispelo k zvýšeniu vašej telesnej a psychickej kondície. Aeróbne blok či jeho časť môžete cvičiť každý deň. Posilňovacie cviky s prípadným využitím činiek a gumičiek odporúčame zaradiť obdeň, brušné svaly môžete posilňovať denne. Dôležitejšie než jednorázová vysoká miera záťaže je pravidelnosť. Nikdy nezabudnite na záverečný strečing.

Vzdelávacie a propagačné časť 14 minút
Inštruktáž k práci s cvičebným programom 7 minút
Aeróbne blok (zahriatie, prestrečink, hlavná aeróbne časť) 47 minút
Posilňovací časť 21 minút
Záverečný strečing 10 minút

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.

 

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.

mojstob.skNielen Alici, ktorá je hrdinkou nášho STOBklubáckého projektu "7 príbehov o chudnutí",sa podarilo schudnúť zdravo a natrvalo vďaka skupinovému kurzu.

kurzy skupinového chudnutia

Pridajte sa aj vy k tisícom spokojných účastníkov, ktorí schudli v kurzoch zdravého chudnutia pod vedením vyškolených lektorov Stobe 

kurzy zdravého chudnutia v bratislave