Cvičíme pre zdravie, chudneme s rozumom 1

Cvičíme pre zdravie, chudneme s rozumom 1

Kondičné cvičenie a cvičenie s overballmi pre všetky vekové a váhové kategórie

14,19 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Program obsahuje výučbovú časť, ktorá zoznámi začiatočníkov so základnými krokmi a s názvoslovím, aby dobre zvládli cvičenie v aeróbnej časti. Ďalej nasleduje komentované správne a zlé prevedenie niektorých dôležitých cvikov pre hlavné svalové skupiny, dôvodom je odstránenie možných chýb pri cvičení.

Cvičebný časť trvá hodinu. Je zložená z blokov, ktoré môžete kombinovať s ohľadom na svoju zdatnosť (môžete si vybrať z dvoch aeróbnych blokov), a ďalej si môžete skombinovať jednotlivé bloky s ohľadom na čas, ktorý chcete cvičenie venovať.

Výučbová časť obsahuje:
Základné kroky 10 minút
Správne prevedenie cvikov 10 minút

Cvičebné časť obsahuje:
Zahriatie 14 minút
Aeróbne časť 15 minút
Upokojenie 4 minúty
Posilňovanie s overbally 19 minút
Balančné cvičenia s overbally 5 minút
Strečing s overbally 4 minúty

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.
Obchodným partnerom STOBu u nás je MUDr. Ivan Majerčák, ktorý organizuje okrem iného kurzy v Košiciach a seminár pre lektorov.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.