Obezita - Malými krôčikmi k veľkej zmene

Obezita - Malými krôčikmi k veľkej zmene

Kniha je určená všetkým, ktorí chcú rozumne redukovať váhu ako aj chronickým dietárom

7,59 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Ako previesť teóriu do praxe
Skúsená psychologička a autorka mnohých bestsellerov o chudnutí Iva Málková podáva v prvej časti knihy zrozumiteľnou formou praktický návod na zmenu životného štýlu vrátane "nácviku vôle".

Zaoberá sa aj zmenou nevhodných emócií a myšlienok, ktoré vedú často k zlým návykom. Kniha podáva čitateľnú formou nielen teoretické vedomosti pre trvalú zmenu životného štýlu, ale pomocou pyramídového systému dáva konkrétny návod, ako tieto znalosti previesť do praktického života. 

Tvorivý jedálniček
Kniha obsahuje recepty na raňajky, desiaty, obedy a večere. Recepty sú uvedené na jednu porciu vždy v dvoch variantoch - viac a menej energetické. Pri každom receptu je uvedená energetická hodnota, ďalej množstvo základných živín (bielkovín, tukov a sacharidov), pre zvedavé nechýba ani množstvo zdraviu nepriaznivých nasýtených mastných kyselín (SAFA). Naviac je u každej položky pokrme uvedená energetická hodnota.
Jednotlivé chody sú vyvážené nielen energeticky, ale aj v pomere základných živín, takže si čitatelia môžu z ponúkaných receptov poskladať sami jedálniček v mnohých rôznych variantoch.

Život je radosť
Cieľom knihy je, aby čitatelia ani nespoznali, že "drží diétu". Jedine vtedy, keď zmena nie je nepríjemná, je nádej, že sa stane zmenou celoživotné. Nie je potrebné si odopierať obľúbené potraviny a naopak sa nútiť do potravín neobľúbených. Táto kniha snáď privedie vďaka láskavému prístupu mnohých čitateľov nielen k redukcii a udržaniu váhy, ale aj k radostnejšími a kvalitnejšiemu životu.

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.
Obchodným partnerom STOBu u nás je MUDr. Ivan Majerčák, ktorý organizuje okrem iného kurzy v Košiciach a seminár pre lektorov.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.