Chudneme s rozumom tvorivo

Chudneme s rozumom tvorivo

Kniha prináša recepty na nízko energetické jedlá s vypočítanou energetickou hodnotou a optimálnym pomerom živín

21,45 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Kniha je rozdelená na tri časti, ktoré je možné vďaka rozstrihnutej a krúžkovej väzbe samostatne otáčať. Vrchná tretina knihy je venovaná raňajkám, desiatam a múčnikom, prostredná obedu a spodná večeriam. Listovaním a otáčaním si tak každý môže vytvoriť vlastný jedálny lístok na celý deň - kniha obsahuje toľko receptov, aby sa kombinácia raňajok, obeda a večere nemusela ani raz zopakovať počas nasledujúcich 240 rokov. Ak pridáte navyše jednu desiatu denne, vytvoríte 2,5 milióna rôznych kombinácií jedálnička na celý deň.

Čitateľ nemusí nič počítať, iba si sám vyberie to, čo mu chutí. Kniha obsahuje chutné a nutrične vhodné recepty nielen pre tých, ktorí chcú schudnúť, ale aj pre tých, ktorí si svoje váhové úbytky chcú udržať (aj tým je kniha na slovenskom trhu výnimočná).

Veľká výhoda je, že nie je nutné variť zvlášť pre seba a pre rodinu. Pre členov rodiny, kotrí nechudnú, jedlo jednoducho upravíte podľa typu u receptu.

Vlastné receptové časti predchádza teoretický úvod, ktorý čitateľ nájde inštrukcie pre prácu s knihou, a zásadné informácie na prípravu každodenného jedálnička, ktorý je v súlade s výživovými odporúčaniami pre chudnutie aj udržanie váhy.

Všetky recepty obedov a večerí sú doplnené fotografiami.

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.
Obchodným partnerom STOBu u nás je MUDr. Ivan Majerčák, ktorý organizuje okrem iného kurzy v Košiciach a seminár pre lektorov.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.