Chudneme s rozumom tvorivo

Chudneme s rozumom tvorivo

Kniha prináša recepty na nízko energetické jedlá s vypočítanou energetickou hodnotou a optimálnym pomerom živín

21,45 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Kniha je rozdelená na tri časti, ktoré je možné vďaka rozstrihnutej a krúžkovej väzbe samostatne otáčať. Vrchná tretina knihy je venovaná raňajkám, desiatam a múčnikom, prostredná obedu a spodná večeriam. Listovaním a otáčaním si tak každý môže vytvoriť vlastný jedálny lístok na celý deň - kniha obsahuje toľko receptov, aby sa kombinácia raňajok, obeda a večere nemusela ani raz zopakovať počas nasledujúcich 240 rokov. Ak pridáte navyše jednu desiatu denne, vytvoríte 2,5 milióna rôznych kombinácií jedálnička na celý deň.

Čitateľ nemusí nič počítať, iba si sám vyberie to, čo mu chutí. Kniha obsahuje chutné a nutrične vhodné recepty nielen pre tých, ktorí chcú schudnúť, ale aj pre tých, ktorí si svoje váhové úbytky chcú udržať (aj tým je kniha na slovenskom trhu výnimočná).

Veľká výhoda je, že nie je nutné variť zvlášť pre seba a pre rodinu. Pre členov rodiny, kotrí nechudnú, jedlo jednoducho upravíte podľa typu u receptu.

Vlastné receptové časti predchádza teoretický úvod, ktorý čitateľ nájde inštrukcie pre prácu s knihou, a zásadné informácie na prípravu každodenného jedálnička, ktorý je v súlade s výživovými odporúčaniami pre chudnutie aj udržanie váhy.

Všetky recepty obedov a večerí sú doplnené fotografiami.

Nový komentár

* (Povinné)

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.

 

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.

Európsky deň obezity 18.5.2019

európsky deň obezity | mojstob.sk

 

Cieľom je motivovať a podporovať ľudí s nadváhou a obezitou k zmene životného štýlu, zlepšiť svoje zdravie a kvalitu života a dosiahnuť a udržať si zdravú váhu.

Navštívte nás na dni otvorených dverí v Centre výživy a zdravia lekárne Hygeia v Bratislave a Fitness Raj v Novom Meste nad Váhom a v Poradni zdravia pri RÚVZ Zvolen

Od 14.5-17.5.2019 Vám vo vybraných lekárňach Benu vykonáme analýzu tela

Kompletné informácie o jednotlivých akciách nájdete na Európsky deň obezity