Tanieriky - Jedálniček na celý deň

Tanieriky - Jedálniček na celý deň

Pomocou brožúry si môže každý jednoducho podľa svojej chuti zostaviť jedálniček na každý deň bez zložitého počítania, váženia a premýšľania, ktorá potravina je vhodná pre ktorú časť dňa

3,52 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Brožúra ponúka viac ako 200 tanierikov s nafotenými potravinami, ktorých množstvo vždy zodpovedá 400 kJ. Tanieriky sú prehľadne zoradené do jednotlivých tipov na raňajky, desiate a hlavné jedlá. Navyše sú označené "chudnúcim indexom", ktorý vám poskytne rýchly prehľad o tom, aké potraviny a v akom pomere sú pre chudnutie výhodné a aká je ich približná energetická hodnota. V brožúre je tiež ukážka najčastejších nápojov, opäť s ich množstvom uvedeným na 400 kJ, ako je uvedené u všetkých tanierikov a nechýba ani prehľad tzv. "Extra" potravín, ktoré vám pomôžu regulovať príjem pre mnohých tzv. "Hriešnych" potravín.

Nový komentár

* (Povinné)

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.

 

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.

Európsky deň obezity 18.5.2019

európsky deň obezity | mojstob.sk

 

Cieľom je motivovať a podporovať ľudí s nadváhou a obezitou k zmene životného štýlu, zlepšiť svoje zdravie a kvalitu života a dosiahnuť a udržať si zdravú váhu.

Navštívte nás na dni otvorených dverí v Centre výživy a zdravia lekárne Hygeia v Bratislave a Fitness Raj v Novom Meste nad Váhom a v Poradni zdravia pri RÚVZ Zvolen

Od 14.5-17.5.2019 Vám vo vybraných lekárňach Benu vykonáme analýzu tela

Kompletné informácie o jednotlivých akciách nájdete na Európsky deň obezity