Chcem zmenu. Ako na pohyb

Chcem zmenu. Ako na pohyb

Brožúra vám pomôže, aby ste si našli nejaký druh pohybovej aktivity, ktorá vám navodí príjemný pocit.

3,63 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Cieľom tejto brožúry je, aby tí, ktorí prevažne ležia, sedeli, tí, čo sedia, vstali a tí, ktorí sú už naladení k zaradeniu pohybu do života, zvolili optimálny druh pohybu v primeranej intenzite a frekvencii. Podstatnou súčasťou brožúry sú osobné plány pre zaraďovanie rôznych pohybových aktivít do života. Život je príliš krátky na to, aby sme ho presedeli. Poďte za pomocou tejto brožúrky nájsť takú pohybovú aktivitu, ktorá vás bude baviť a ak ju vynecháte, bude vám to rovnako nepríjemné, ako napríklad keď si nevyčistíte zuby.

Alternatívne produkty

 • Chcem zmenu. Ako na psychiku

  Cieľom brožúry je dosiahnuť, aby jedlo bolo uvedomelým príjemným zážitkom, a nie kulisou niečoho...

  Dostupnosť: Skladom

  3,63 € s DPH

 • Cvičenie je liek

  Brožúra prináša nielen zoznam vhodných pohybových aktivít, ale aj údaje o energetickom výdaji

  Dostupnosť: Skladom

  2,75 € s DPH

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.
Obchodným partnerom STOBu u nás je MUDr. Ivan Majerčák, ktorý organizuje okrem iného kurzy v Košiciach a seminár pre lektorov.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.