Chcem zmenu. Ako na psychiku

Chcem zmenu. Ako na psychiku

Cieľom brožúry je dosiahnuť, aby jedlo bolo uvedomelým príjemným zážitkom, a nie kulisou niečoho iného.

3,63 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Brožúra sa zaoberá faktormi vedúcimi k "jedlu naviac" (vonkajšie spúšťače, emócie a myšlienky). Ilustruje typické situácie a dáva praktické návody, ako ich môžete krok za krokom meniť. Pomôže vám, aby jedlo neslúžilo k riešeniu stresu či umocneniu pohody a aby ste vy, a nie vonkajšie prostredie (obchodníci, reklama, veľké porcie a pod.) Rozhodovali o tom, čo budete jesť. Jedlo sa pre vás stane potešením a nie hrozbou, viac sa budete zaoberať atmosférou stolovanie, rituály spojenými s jedením a budete sa blížiť k svojmu cieľu prežiť život, ako najlepšie to ide.

Alternatívne produkty

 • Chcem zmenu. Ako na výživu 1

  Návod, ako si zostaviť jedálničiek z potravín nutrične vhodných a zároveň chutných

  Dostupnosť: Skladom

  3,63 € s DPH

 • Chcem zmenu. Ako na výživu 2

  NOVINKA

  Návod, ako si zostaviť vhodný jedálničiek pre trvalé a zdravé chudnutie

  Dostupnosť: Skladom

  4,07 € s DPH

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.
Obchodným partnerom STOBu u nás je MUDr. Ivan Majerčák, ktorý organizuje okrem iného kurzy v Košiciach a seminár pre lektorov.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.