Chcem zmenu. Ako nájsť motiváciu

Chcem zmenu. Ako nájsť motiváciu

Brožúra vám bude skvelým pomocníkom, ak sa chcete pustiť na cestu za kvalitnejším životom

3,63 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Brožúra pracuje s tzv. STOBkolom zmeny, podľa ktorého identifikujete, v akej fáze zmeny sa nachádzate a čo môžete urobiť pre to, aby sa vaša motivácia zvýšila.

Úspech či neúspech v chudnutí je daný často tým, či zvolíme na dosiahnutie cieľa správnu cestu. Rovnako tak to funguje aj v oblasti zmeny životného štýlu. Tento osobný plán vám ukáže, ako nájsť motiváciu a ako správne zvoliť cieľ. Dovedie vás k poznaniu, že je oveľa dôležitejšie cesta, ktorá vás k cieľu privedie, než urputné usilovanie o dosiahnutie konečného cieľa. Poďme sa vydať na príjemnú cestu zmeny návykov.

Alternatívne produkty

  • Chcem zmenu. Ako na pohyb

    Brožúra vám pomôže, aby ste si našli nejaký druh pohybovej aktivity, ktorá vám navodí príjemný...

    Dostupnosť: Skladom

    3,63 € s DPH

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.
Obchodným partnerom STOBu u nás je MUDr. Ivan Majerčák, ktorý organizuje okrem iného kurzy v Košiciach a seminár pre lektorov.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.