Chcem zmenu. Ako na výživu 1

Chcem zmenu. Ako na výživu 1

Návod, ako si zostaviť jedálničiek z potravín nutrične vhodných a zároveň chutných

3,63 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Brožúra "Chcem zmenu. Ako na VÝŽIVU?" vám pomôže zorientovať sa v jednotlivých potravinových kategóriách a dá vám návod, ako si zostaviť jedálniček z potravín nutrične vhodných a zároveň chutných. Ak sa nevyznáte v množstve zaručených rád a odporúčaní, neviete, čo by vo vašom jedálničku nemalo chýbať a čomu by ste sa mali radšej vyhýbať, tak je táto brožúra vhodná práve pre vás.

Táto brožúra vám poskytne teoretické vedomosti i praktické rady, vďaka ktorým si budete schopní sami zostaviť vhodný jedálniček. Brožúra vás postupne prevedie všetkými potravinovými kategóriami. Zistíte, čo vám ktoré potraviny prináša, a ako si potravinu z danej kategórie správne vybrať. V závere každej kapitoly je všetko zhrnuté do prehľadnej tabuľky, potraviny sú rozdelené do troch kategórií podľa vhodnosti ich zaradenie do jedálnička. Sami budete schopní si zhodnotiť svoj jedálniček a odhaliť, kde robíte chyby. Postupnými krokmi budete svoj jedálniček vylepšovať a zistíte, že ani pri chudnutí rozhodne nebudete hladovať.

Alternatívne produkty

  • Chcem zmenu. Ako nájsť motiváciu

    Brožúra vám bude skvelým pomocníkom, ak sa chcete pustiť na cestu za kvalitnejším životom

    Dostupnosť: Skladom

    3,63 € s DPH

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.
Obchodným partnerom STOBu u nás je MUDr. Ivan Majerčák, ktorý organizuje okrem iného kurzy v Košiciach a seminár pre lektorov.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.