Výzva č.39 Strukovinám hovorím áno

Počet zobrazení: 38

Strukoviny sú výživovo veľmi cenné potraviny, ktoré by sa mali na našich tanieroch objavovať pravidelne, ideálne aspoň 2x týždenne. Realita je však iná.

Výzva č.39 Strukovinám hovorím áno

Tých, ktorí strukoviny nejedia, možno rozdeliť zhruba do troch skupín. V prvom rade sú tu "zarytí odporcovia" strukovín, ktorým strukoviny nechutia. Druhým veľmi častým dôvodom sú obavy z nadúvania, ktoré môže po konzumácii strukovín nastať. Tretím dôvodom je to, že na strukoviny skrátka zabúdame alebo nás odrádza ich príprava.

strukoviny

Nech už je dôvod akýkoľvek, pre všetkých existuje riešenie :-) A nikdy nie je neskoro začať! Dajte strukovinám šancu a uvidíte, že im prídete na chuť a váš jedálniček bude razom zasa o niečo pestrejší a zdravší.

Vo Výzve 39 sa na zloženie strukovín pozrieme podrobjenšie

strukovinám hovorím áno

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.
Obchodným partnerom STOBu u nás je MUDr. Ivan Majerčák, ktorý organizuje okrem iného kurzy v Košiciach a seminár pre lektorov.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.