Výzva č.26 Skúšam nový pohyb

Počet zobrazení: 71

S chuťou do nového pohybu. Ak sa zaujímate o zdravý životný štýl, potom ste sa sami presvedčili pravdepodobne nielen teoreticky, ale aj prakticky o všetkých výhodách pohybovej aktivity a o zmysluplnosti jej pravidelného zaraďovanie do vášho každodenného života.

Výzva č.26 Skúšam nový pohyb

Najčastejšími otázkami, ktoré sa v rámci pohybovej aktivity riešia, sú aký druh pohybovej aktivity vybrať, ako často chodiť, ktorý typ pohybu bude práve pre mňa, akú intenzitu / záťaž cvičenia zvoliť a ako rozvíjať svoju fyzickú kondíciu. Spôsobov a metód je veľa. Na jednej strane je nesmierne dôležité, aby vás cvičenie bavilo. Nemenej dôležité však tiež je, aby vám cvičenie pomáhalo upevňovať vaše zdravie. Vy sami potom zistíte, že vďaka cvičeniu sa cítite po všetkých stránkach lepšie.

Prečo zaraďovať nové druhy pohybu sa dozviete vo Výzve 26

Výzva 26 skúšam nový pohyb

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.
Obchodným partnerom STOBu u nás je MUDr. Ivan Majerčák, ktorý organizuje okrem iného kurzy v Košiciach a seminár pre lektorov.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.