Výzva č.19 Viem ako som na tom s mojím zdravím

Viete, čo všetko by ste o svojom zdraví mali vedieť?

Výzva č.19 Viem ako som na tom s mojím zdravím

Viem, ako na tom je moje zdravie, a preto viem, že som zdravý / zdravá alebo viem, na čo je dôležité sa v prevencii zamerať alebo viem, čo ma trápi a môžem problém riešiť hneď od začiatku (a vo fáze liečiteľné) alebo viem , liečim sa, a tým mám viac šancí na dlhší a kvalitný život. Vedieť, ako je na tom moje zdravie sa proste oplatí.

Prvým krokom tým správnym smerom je nezanedbávať preventívne prehliadky. Niektoré, a nie je ich málo, sú plne hradené zo zdravotného poistenia. 

Aké sú zásady prevencie pre pevnejšie zdravie? Výzva 19

výzva 19 Viem ako som na tom s mojím zdravím

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.
Obchodným partnerom STOBu u nás je MUDr. Ivan Majerčák, ktorý organizuje okrem iného kurzy v Košiciach a seminár pre lektorov.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.