Výzva č.18 Mám sa rád / a

Ak žijeme 24 hodín každý deň v schránke, ktorú nenávidíme, nemôžeme žiť plnohodnotný život.

Výzva č.18 Mám sa rád / a

Je to skutočne tak. Vzťah k vlastnému telu, teda ten správny, zdravý a pozitívne, je dôležitým predpokladom spokojného prežívania. Aj napriek tomu nie je vôbec málo tých, ktorí svoje telo nepovažujú za dostatočne dobré, za dostatočne pekné, nemajú ho radi, či ho dokonca nenávidí.

Veľkou mierou k tomu prispieva i atmosféra a trendy v spoločnosti, ktorá vo všeobecnosti uprednostňuje štíhlosť, krásu a mladosť.

Paradoxom je, že množstvo osôb trpiacich obezitou narastá, rovnako tak ako stúpa incidencia porúch príjmu potravy.

Ako je to možné? Hoci to nemusí byť na prvý pohľad zrejmé, oba dva problémy, hoci stoja na opačnej strane spektra, súvisia úzko so zdravým a pozitívnym vzťahom k vlastnému telu a zároveň vyváženým vzťahom k jedlu.


Prečo dochádza k negatívnemu vnímaniu vlastného tela a ako si teda vytvoriť vzťah k vlastnému telu? OdpoveĎ nájdete vo Výzve č.18

výzva č. +6 mám sa rád / a | mojstob.sk

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.
Obchodným partnerom STOBu u nás je MUDr. Ivan Majerčák, ktorý organizuje okrem iného kurzy v Košiciach a seminár pre lektorov.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.