Výzva č.12 Jarný detox? Nepotrebujem!

Počet zobrazení: 143

Potrebujeme vôbec jarný detox organizmu?

Výzva č.12 Jarný detox? Nepotrebujem!

Symbolom jari sa čoraz častejšie stáva detox. Detox a rady, ako na naň, na nás útočia z internetu, sociálnych sietí aj obálok populárnych časopisov, z ktorých sa na nás usmievajú svieži a štíhli ľudia plní elánu. Kto by nechcel byť ako oni a vykročiť do jari plný sviežosti a novej energie?

Je ale naozaj potreba naše telo detoxikovať? A nie je náhodou detox len jeden veľký mýtus, ktorému však každoročne podľahne nemalé množstvo ľudí?

Poďme sa ale na celý ten "detoxikačný mýtus" pozrieť ešte z iného uhla pohľadu v našej Výzve č. 12, než len z toho rýdzo odborného.

Výzva 12

Jarný detox nepotrebujem

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.
Obchodným partnerom STOBu u nás je MUDr. Ivan Majerčák, ktorý organizuje okrem iného kurzy v Košiciach a seminár pre lektorov.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.