Späť

Pacient Lounge vol. 2

Pridané: 15.1.2021 16:28:29 Počet zobrazení: 243

15 Január 2021

Po úspešnom 1 online stretnutí, tím ECPO organizuje Pacient Lounge 2 - "By patients, for everybody!" Na online webinári vystúpia odborníci z oblastí duševného zdravia či psychológie. Budú diskutovať ako pacienti s obezitou prežívajú toto turbulentné a neľahké obdobie.

Pacient Lounge vol. 2

Návrat do práce po Vianociach môže byť pre mnohých náročný. Minulý rok sa, pre mnohých, niesol v znamení izolácie, obáv, strachu, či finančných ťažkostí. Nový rok zatiaľ so sebou priniesol prísnejšie lockdowny, nový kmeň vírusu Covid-19 sa môže javiť ako dokonalý koktail pre vznik problémov v oblasti duševného zdravia. A my by sme o tom veľmi radi otvorene diskutovali.

Preto sa v tejto epizóde nášho salóniku pre pacientov budeme diskutovať, ako sa tieto výzvy prejavujú u ľudí žijúcich s obezitou a rôznymi ochoreniami.

Vicki sa bude zhovárať s Paulom Stevensonom a ďalšími, aby prediskutovali, ako čelil démonom, ktorých má veľa z nás a porozprával o svojich skúsenostiach.

K Vicki sa pripoja aj Nigel Olisa, výkonný riaditeľ z GAMIAN Europe a Tineke Mollema, členka predstavenstva a pacientka z GAMIAN a budú diskutovať o oblasti duševného zdravia v Európe.

K panelovej diskusii sa tiež pripoja Ken Clare, predseda ECPO, riaditeľ Obesity UK a správca ASO. Solveig Sigurdardottir, prezident ECPO a Ann Vincent MBPs

Online webinár sa uskutoční 19.1.2021 od 19:00 - 20:15 hod.

Registrovať sa môžete na https://eurobesity.org/patientlounge/

pacient lounge 2021

 

 

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.
Obchodným partnerom STOBu u nás je MUDr. Ivan Majerčák, ktorý organizuje okrem iného kurzy v Košiciach a seminár pre lektorov.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.