Ako bude u nás vyzerať Svetový a národný deň obezity?

Pridané: 19.2.2020 16:10:13 Počet zobrazení: 1120

19 Február 2020

Jeho cieľom je zlepšiť prevenciu, liečbu a starostlivosť o pacientov s obezitou a podporiť občanov s nadváhou a obezitou pri uskutočňovaní nevyhnutných zmien životného štýlu , aby zlepšili svoje celkové zdravie a kvalitu života.

Ako bude u nás vyzerať Svetový a národný deň obezity?

V týždni od 27.2.2020 – 18.3.2020 pripravujeme rôzne osvetové, preventívne a vzdelávacie akcie a projekty v spolupráci s verejnými lekárňami, lekármi, odborníkmi Poradní zdravia Regionálnych úradov zdravotníctva a lektormi STOBu.

Dňa 28.2.2020 budeme v Bardejove poskytovať zadarmo odborné poradenstvo pri nadváhe a obezite spojené s analýzou tela. Každý účastník dostane ako darček edukačný materiál.

V týždni od 4.3. – 15.3.2020 budú vo vybraných lekárňach - zoznam prebiehať zadarmo analýzy zloženia tela a poradenstvo v rámci akcie „Lekárne pomáhajú s riešením obezity". Každý účastník okrem pokynov ako riešiť svoj problém dostane aj praktické materiály.

Centrum výživy a zdravia Hygeia poskytuje poradenstvo pri chudnutí a riešení problémov s nadváhou a obezitou vyše
7 rokov. Robíme na objednávku analýzu tela prístrojom InBody a organizujeme skupinové kurzy zdravého chudnutia metodikou STOB a Dni zdravia.

Tešíme sa na Vás!


RNDr. JUDr. Hana Vrabcová,
koordinátorka projektu
členka Rady ECPO EASO

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.
Obchodným partnerom STOBu u nás je MUDr. Ivan Majerčák, ktorý organizuje okrem iného kurzy v Košiciach a seminár pre lektorov.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.