Aktívna dovolenka v zahraničí

Jesenný kurz skupinového chudnutia

Jesenný kurz skupinového chudnutia

Termín:
od 18.9.2019- 20.11.2019     

Miesto: 
Centrum výživy a zdravia Hygeia,
Budovateľská 6
82108, Bratislava 

Lektor: Hanka Vrabcová

 kurzy zdravého chudnutia v Bratislave

Aktívna dovolenka s bohatým programom je určená ako pre tých, ktorí zdolávajú nadbytočné kilogramy, tak pre tých, ktorí si chcú zlepšiť svoju telesnú a psychickú kondíciu. Základom pobytov je pohybová aktivita, ktorá napomáha zdravému chudnutiu. Každý deň prebieha cvičenie pri hudbe pod vedením skúsených cvičiteliek Stobu a zároveň je možné vyskúšať aj rad iných športových aktivít. Chudnite bez jojo efektu.

 

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.

 

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.

mojstob.skNielen Alici, ktorá je hrdinkou nášho STOBklubáckého projektu "7 príbehov o chudnutí",sa podarilo schudnúť zdravo a natrvalo vďaka skupinovému kurzu.

kurzy skupinového chudnutia

Pridajte sa aj vy k tisícom spokojných účastníkov, ktorí schudli v kurzoch zdravého chudnutia pod vedením vyškolených lektorov Stobe 

kurzy zdravého chudnutia v bratislave