Aktívna dovolenka v zahraničí

Aktívna dovolenka s bohatým programom je určená ako pre tých, ktorí zdolávajú nadbytočné kilogramy, tak pre tých, ktorí si chcú zlepšiť svoju telesnú a psychickú kondíciu. Základom pobytov je pohybová aktivita, ktorá napomáha zdravému chudnutiu. Každý deň prebieha cvičenie pri hudbe pod vedením skúsených cvičiteliek Stobu a zároveň je možné vyskúšať aj rad iných športových aktivít. Pobyty sú určené pre všetkých, ktorí chcú stráviť dovolenku aktívne, urobiť niečo dobré pre svoje zdravie a nájsť si nových priateľov. 

 

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.
Obchodným partnerom STOBu u nás je MUDr. Ivan Majerčák, ktorý organizuje okrem iného kurzy v Košiciach a seminár pre lektorov.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.