Online chudnutie

Jednou z výhod dnešného sveta plného najmodernejších technológií, je nepreberné množstvo nástrojov a programov, ktoré robia náš život jednoduchším. Vďaka tomu máme možnosť prežívať to, čo je pre nás dôležité a čo nás teší, skutočne naplno.

A tak isto ako už teraz vo všetkých sférach života, aj v oblasti chudnutia a zdravého životného štýlu sa tieto nástroje objavujú, aby nám pomohli na ceste za naším cieľom, nech už je ním komplexní zmena životného štýlu , alebo len zdokonalenie jeho niektorých aspektov.

STOB je aj v tomto ohľade veľmi aktívny a prináša pre všetkých, ktorí nemajú veľa času, ale majú záujem o skvalitnenie alebo zmenu svojho životného štýlu, hneď niekoľko možností, ako chudnúť zdravo a online!

Online kurzy

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.
Obchodným partnerom STOBu u nás je MUDr. Ivan Majerčák, ktorý organizuje okrem iného kurzy v Košiciach a seminár pre lektorov.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.