Online chudnutie

Jesenný kurz skupinového chudnutia

Jesenný kurz skupinového chudnutia

Termín:
od 18.9.2019- 20.11.2019     

Miesto: 
Centrum výživy a zdravia Hygeia,
Budovateľská 6
82108, Bratislava 

Lektor: Hanka Vrabcová

 kurzy zdravého chudnutia v Bratislave

Jednou z výhod dnešného sveta plného najmodernejších technológií, je nepreberné množstvo nástrojov a programov, ktoré robia náš život jednoduchším. Vďaka tomu máme možnosť prežívať to, čo je pre nás dôležité a čo nás teší, skutočne naplno.

A tak isto ako už teraz vo všetkých sférach života, aj v oblasti chudnutia a zdravého životného štýlu sa tieto nástroje objavujú, aby nám pomohli na ceste za naším cieľom, nech už je ním komplexní zmena životného štýlu , alebo len zdokonalenie jeho niektorých aspektov.

STOB je aj v tomto ohľade veľmi aktívny a prináša pre všetkých, ktorí nemajú veľa času, ale majú záujem o skvalitnenie alebo zmenu svojho životného štýlu, hneď niekoľko možností, ako chudnúť zdravo a online!

Online kurzy

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.

 

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.

mojstob.skNielen Alici, ktorá je hrdinkou nášho STOBklubáckého projektu "7 príbehov o chudnutí",sa podarilo schudnúť zdravo a natrvalo vďaka skupinovému kurzu.

kurzy skupinového chudnutia

Pridajte sa aj vy k tisícom spokojných účastníkov, ktorí schudli v kurzoch zdravého chudnutia pod vedením vyškolených lektorov Stobe 

kurzy zdravého chudnutia v bratislave