Online chudnutie

Európsky deň chudnutia

EOD

Dátum konania 18.5.2019

Sprievodné akcie

  • Od 14.5-17.5.2019 BEZPLATNÁ analáza tela a poradenstvo v lekárňach Benu
  • DOD v Centre výživy a zdravia lekárne Hygeia v BA
  • DOD vo Fitness Raj Nové Mesto nad Váhom
  • DOD v Poradni zdravia pri RÚVZ Zvolen
  • prednáška vo vybraných školách na tému výživa a zdravý životný štýl

    Viac informácií tu

Jednou z výhod dnešného sveta plného najmodernejších technológií, je nepreberné množstvo nástrojov a programov, ktoré robia náš život jednoduchším. Vďaka tomu máme možnosť prežívať to, čo je pre nás dôležité a čo nás teší, skutočne naplno.

A tak isto ako už teraz vo všetkých sférach života, aj v oblasti chudnutia a zdravého životného štýlu sa tieto nástroje objavujú, aby nám pomohli na ceste za naším cieľom, nech už je ním komplexní zmena životného štýlu , alebo len zdokonalenie jeho niektorých aspektov.

STOB je aj v tomto ohľade veľmi aktívny a prináša pre všetkých, ktorí nemajú veľa času, ale majú záujem o skvalitnenie alebo zmenu svojho životného štýlu, hneď niekoľko možností,ako chudnúť zdravo a online!

Online kurzy

Slovenskí lektori Stob-u vyškolení v metodike KBT majú možnosť si ponuku kurzov zdravého chudnutia umiestniť na našu web stránku.

 

Prihlásenie

Táto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov.

Európsky deň obezity 18.5.2019

európsky deň obezity | mojstob.sk

 

Cieľom je motivovať a podporovať ľudí s nadváhou a obezitou k zmene životného štýlu, zlepšiť svoje zdravie a kvalitu života a dosiahnuť a udržať si zdravú váhu.

Navštívte nás na dni otvorených dverí v Centre výživy a zdravia lekárne Hygeia v Bratislave a Fitness Raj v Novom Meste nad Váhom a v Poradni zdravia pri RÚVZ Zvolen

Od 14.5-17.5.2019 Vám vo vybraných lekárňach Benu vykonáme analýzu tela

Kompletné informácie o jednotlivých akciách nájdete na Európsky deň obezity